Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 1.0
The LunchboxRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 0.5
MoonlightRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.0
Tinker TickerRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 2.5
Tom at the FarmRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.0