Titles you rated
HopeRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
A Wedding InvitationRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 5.0
MissingRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0