Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.5
AlonersRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0