Titles you rated
Steel Troops Season 1Rated ★ 2.5
365: Repeat the YearRated ★ 2.0
Mr. QueenRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5