Series
Ratings
22- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 2.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0