Titles you rated
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The InternRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0