Titles you rated
The TerminalRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Lost in StarlightRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
After YangRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 2.5