Titles you rated
Mountain CryRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 5.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The Ant BullyRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 4.5
1 Litre of TearsRated ★ 1.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 0.5
The MythRated ★ 1.0
PocahontasRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0