Series
Ratings
15
ChernobylRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 2.0
In Time With YouRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 3.5
Imjin War 1592Rated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
High KickRated ★ 2.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.0
SignalRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0