Titles you rated
A Silent VoiceRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0