Series
Ratings
21
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0