Movies
Ratings
567
WhiplashRated ★ 4.0
PajuRated ★ 4.0
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 3.5
Draft DayRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 3.0
The WaveRated ★ 1.5
HostilesRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.0
The Family ManRated ★ 5.0
French KissRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
DefendersRated ★ 2.0
Thirteen GhostsRated ★ 5.0
John RabeRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0