Titles you rated
I Spit on Your GraveRated ★ 2.5
Six Days Seven NightsRated ★ 2.5
When I Get Home, My Wife Always Pretends to be DeadRated ★ 3.0
A Growing BusinessRated ★ 1.5
The House That Jack BuiltRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 2.0
Nicholas on HolidayRated ★ 3.0
Austin Powers: International Man of MysteryRated ★ 1.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 2.0
Nobody from NowhereRated ★ 3.5
Welcome to the SticksRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 4.0
The Quiet FamilyRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 2.5
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 2.5
Up for LoveRated ★ 3.0
Hitman: Agent 47Rated ★ 2.5