Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 0.5
SignalRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5