Titles you rated
Black PantherRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
BreakdownRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0