Series
Ratings
21
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5