Movies
Ratings
1220
Good NewsRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
King of ComedyRated ★ 3.0
Once in a SummerRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 4.5
Big DealRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 2.5