Titles you rated
The Face ReaderRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0