Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.0- Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 2Rated ★ 3.0
- Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 1Rated ★ 3.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.0
AlRawabi School for Girls Season 2Rated ★ 3.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 3.5
PianoRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5