Titles you rated
BelieverRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0