Series
Ratings
56- DEATH NOTERated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0