Movies
Ratings
153
DogvilleRated ★ 3.5
PreciousRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 1.5
A Werewolf BoyRated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
The World of KanakoRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 3.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0