Series
Ratings
146
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
Tracer Season 1Rated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
My Perfect StrangerRated ★ 4.0
The Kidnapping DayRated ★ 4.0
Save Me Season 2Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Missing: The Other Side 2Rated ★ 4.0
The Good Bad MotherRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Money FlowerRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5