Movies
Ratings
32
BurningRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
Golden SlumberRated ★ 1.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0