Titles you rated
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.5
...ingRated ★ 2.0
Searching for Sugar ManRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
It BoyRated ★ 1.0
April StoryRated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 3.5
A Cinderella StoryRated ★ 0.5
PainedRated ★ 0.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 1.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Sex and the City 2Rated ★ 1.5
Just My LuckRated ★ 2.0