Movies
Ratings
308
The IntouchablesRated ★ 3.0
Coup de ChanceRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
Something's Gotta GiveRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
CasinoRated ★ 3.5
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
The Taste of OthersRated ★ 3.0
Match PointRated ★ 3.5
Trainwreck: Mayor of MayhemRated ★ 3.0
GrassRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0