Series
Ratings
24
Sunderland Til I Die Season 3Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
American Manhunt: O.J. SimpsonRated ★ 4.0
American Manhunt: The Boston Marathon BombingRated ★ 3.5
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5