Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5