Movies
Ratings
595
The WhaleRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0