Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Transporter: The SeriesRated ★ 3.5
- DamoRated ★ 4.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Initial D: Fourth StageRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5- Initial D: Second StageRated ★ 4.0