Titles you rated
Life of PiRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
Silent HillRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0