Movies
Ratings
44
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5- Sura: A Love SongRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0