Titles you rated
Skip and LoaferRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0