Titles you rated
100 Liters of GoldRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
RashomonRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0