Titles you rated
The House of UsRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 5.0
WeaponsRated ★ 2.5
Fantastic PlanetRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 5.0
That Day, on the BeachRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
PicnicRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
DogtoothRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5- Red NailsRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 4.0