Series
Ratings
47- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Street Food FighterRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Legend of the PatriotsRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5