Movies
Ratings
762
WhiplashRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
BabeRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 3.5