Movies
Ratings
15
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 0.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 2.5
CocoRated ★ 2.5
SecretRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0