Movies
Ratings
23
MonsterRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 1.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.5
Innocent WitnessRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0