Movies
Ratings
609
Good NewsRated ★ 2.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Power of the DogRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0