Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Street Girls FighterRated ★ 4.0
Amazing SaturdayRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
Beat CoinRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Street Woman FighterRated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0