Series
Ratings
32
Go Back CoupleRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5