Titles you rated
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 2.0
EBS Space SympathyRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 1.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 1.5
- Toy SoldiersRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 2.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 0.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.5- The Queen's ClassroomRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0