Movies
Ratings
246
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 3.5- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 1.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Tinker BellRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5- Les Mis érablesRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Doggy PooRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 2.5