Movies
Ratings
109
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 2.5
Little Black DressRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
Lemonade MouthRated ★ 4.0