Series
Ratings
49- 우리들의 발라드Rated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- ToGetHerRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
The Number You Have DialedRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0