Series
Ratings
71
더 인플루언서Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 3.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Steal HeartRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 2.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.5