Movies
Ratings
255
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Pokémon the Movie White: Victini and ZekromRated ★ 3.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 2.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Ghost SweepersRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 1.0
101 DalmatiansRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 1.0
The MummyRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
RioRated ★ 5.0