Titles you rated
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
Sausage PartyRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 1.5
GhostbustersRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5