Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 3.5- Gintama On Theater 2D Baragaki-henRated ★ 4.5
Gintama on Theater 2D: Ikkoku Keisei-henRated ★ 5.0
Gintama on Theater 2D: Kintama ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Seven Years of NightRated ★ 1.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Fureru.Rated ★ 3.5